Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životopis...

Jejich začátky...

Členové skupiny se spolu znají (až na Davida,kterého potkali později) spoustu let. A jak skupina Simple Plan Vznikla? Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíž, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.

Ale kam? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán. A když se do puntíku splnil nebylo co řešit - pojmenovali se Simple Plan.
Discografie...
No Pads, No Helmets... Just Balls

  01. I'd Do Anything
  02. The Worst Day Ever
  03. You Don't Mean Anything
  04. I'm Just A Kid
  05. When I'm With You
  06. Meet You There
  07. Addicted
  08. My Alien
  09. God Must Hate Me
  10. I Won't Be There
  11. One Day
  12. Perfect
Still Not Getting Any

  01. Shut Up
  02. Welcome To My Life
  03. Perfect World
  04. Thank You
  05. Me Against The World
  06. Crazy
  07. Jump
  08. Everytime
  09. Promise
  10. One
  11. Untitled (How could this happen to me?)
Přítomnost...
No...a jak asi ví příznivci SP...simple plan po 15-ti měsíční práci...na novém CD...vydali "překvapivě" nové CD...vyšlo 11.února...je to sqělá deska se sqělými písničkami, které mají šťávu:)...do rádií vypustili hit When I´m Gone a momentálně chysají vypuštění dalšího singlu Your Love Is A Lie s připravovaným videoklipem!
Jak sami říkají o svém novém CD...: Je to něco z jejich osbnosti!!!...
Jinak pokud máte penízky, možnost a chuť tak 27.dubna SP přijíždějí do Prahy se svým novým CD:)...takže 27.dubna v Malé sportovní hale!!!...tak už se těšte:)
Simple Plan

  01. When I'm Gone
  02. Take My Hand
  03. The End
  04. Love is A Lie
  05. Save You
  06. Generation
  07. Time to Say Goodbye
  08. I Can Wait Forever
  09. Holding On
  10. No Love
  11. What If
 

Náhledy fotografií ze složky Simple plan...a jejich spol fotečky...

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Nogluese...

(Já..., 12. 2. 2008 21:04)

Sem ráda že sem "potkala" tak chytrýho člověka jako si ty!!!...fakt mi to hodně přineslo do života..a bude se mi nejspíš líp spát!!!Jinak...co se týče toho tvýho...že je ti blbě...mě je to celkem úplně jedno...chodit sem nemusíš...že??...jinak přiznávám, že na ty stránky simpleplan.cz chodím...ale rozhodně není NIC!!!ZKOPÍROVÁNO!!!...jen sem si něco přečetla...a zdálo se mi vhodný napsat z toho blogu jen JEDNU VĚTU!!!a jinak sem to sehnala z něčeho jinýho...takže tě laskavě prosím nebuď chytrej...když ti to nejde...

Trapný

(Noglues, 11. 2. 2008 16:41)

Tohle je vážně trapný. Tenhle blog je tak neoriginální, až je mi z něj blbě. Všechno je zkopírováno z SimplePlan.cz. Takže fanoušci (většinou nový) se podívejte na tyhle stránky.